Svatební fotograf Zdeněk Bursík - svatební fotografie

Svatební fotograf kterého si vyberete k zachycení Vaší svatby bude hrát významnou roli ve dni, který je pravděpodobně jedním z nejdůležitějších ve vašem životě. Správně zvolený fotograf je zárukou, že vytvoří svatební fotografie, které Vás budou těšit po celý život.

Dlouho poté, kdy hudba přestala hrát, hosté odešli domů, květiny uvadly a vše důležité bylo řečeno a uděláno, jediné co bude zbývat jsou vzpomínky a svatební fotografie.

« Správný výběr svatebního fotografa »   « Proč profesionální svatební fotograf ? »

Dostat nabídku k fotografování svatby je projevem velké důvěry zachytit jedinečné okamžiky tohoto významného dne. Dle Vašeho osobního přání vyfotografuji a zhotovím fotografie z průběhu celé svatby nebo jen Vámi vybrané části - přípravy ženicha a nevěsty, příjezd hostů, svatební obřad (na radnici, v kostele, na zámku, v parku, aj.), svatební hostina až po volnou zábavu.

Každý svatební fotograf má svůj vlastní styl fotografování. Já fotografuji svatby a vytvářím svatební fotografie moderním tvůrčím způsobem tak, aby byla co nejvěrněji zachycena atmosféra této mimořádné události jakou každá svatba je.

Vybrat si můžete z předem připravených balíčků fotografování svatby nebo se domluvit zcela podle vašich individuálních přání a představ a přání:

Svatební fotografie - nevěsta a ženich