Proč profesionální svatební fotograf

Pro bezproblémové a kvalitní zachycení Vaší svatby je lepší využít služeb, které Vám může nabídnout profesionální svatební fotograf. Ten je pro Vás zárukou, že se vyvarujete nekvalitních fotografií a uchováte si hezké vzpomínky na průběh svatby nejen v paměti. Svatba a zejména svatební obřad je neopakovatelná událost a vyžaduje aby fotograf měl dostatečné zkušenosti a profesionální vybavení.

« Jak správně vybrat svatebního fotografa? »   « Focení svatby - svatební foto »

Dobrý svatební fotograf během focení svatby působí co nejvíce nenápadně tak aby nenarušoval vaše jedinečné okamžiky. Musí předvídat co bude následovat a včas zaujmout vhodnou pozici, kde bude mít nejlepší výhled a kompozici. Práce v naprostém souladu s případným videokameramanem je nezbytností.

Fotograf Bursík - foto ženich líbá nevěstu v parku

Profesionální svatební fotograf si musí umět poradit se všemi lokalitami, kde se svatba odehrává a být připraven na všechny okolnosti (špatné světelné podmínky, nedostatek prostoru, ...).

Svatba na radnici - focení svatebního obřadu na radnici bývá nejčastější. Fotograf musí věrně zachytit atmosféru a výjmečnost této události. Předchozí znalost prostředí a zvyků na radnici jsou pro fotografa velkou výhodou.

Svatba v kostele - fotografování svatebního obřadu v kostele vyžaduje dlohodobé zkušenosti a profesionální foto techniku. Svatební fotograf se musí umět vypořádat s komplikovanými světelnými podmínkami a nezbytná je znalost průběhu církevního obřadu.

Svatba v zahradě - svatební obřad fotografovaný v zahradě či parku vyžaduje připravenost a schopnost fotografa reagovat na proměnlivost počasí (prudké slunce, protisvětlo, zamračeno, ...). K tomu je nutné i nezbytné fotografické vybavení.

Svatba na zámku - fotografování svatebního obřadu na zámku vyžaduje profesionální přístup a foto techniku. fotograf se často musí umět vypořádat s nedostatkem prostoru a komplikovanými světelnými podmínkami.